Mandaly jsou poselstvím a darem od Boha. Jejich energie vynáší tento svět vzhůru.  Je to energie, která prostupuje do kolektivního vědomí této planety. Mandaly, které jsou určeny pro celé lidstvo, jako např. Světelná Brána, Vědomí, Jednota, Osvícení atd. jsou aktivovány a spouštěny na energetických místech a vždy převezeny do věže Elia, kde jsou po nějakou dobu ponechány, aby se načetly do systému, který je rozšíří po celé planetě.
Mandaly léčí svou energií, která nejenže je velmi silná, ale každá mandala obsahuje specifický kód, který řeší určitou oblast.  Je možné vytvořit mandaly pro léčení jednotlivých oblastí např. zdraví, duchovní růst, vstup do 5. dimenze nebo vztahy – zde bych se na chvíli pozastavila – náš růst se děje vždy přes vztahy.
Energie mandal léčí a čistí v podstatě všechny vztahy. Toto léčení spočívá ve vyčištění všech bloků, programů a navede k pochopení a vyléčení. Vibrace, které pak vysíláte, od vás doslova vytlačí všechny, kteří s vámi nesouzní a naopak přitáhnou takové bytosti, které jsou naladěny na vaší frekvenci. Funguje to vždy a funguje to u všech vztahů. Když si např. vezmeme majitele nějaké firmy, tak po té, co se dostane na vysoké vibrace, přitahuje si pouze spolehlivé a poctivé zaměstnance. Nejsilnějším zrcadlem jsou naši partneři, proto velice doporučuji, pokud chcete mít opravdu dokonalý a láskyplný vztah, je nutné se vyčistit a posunout se, jinak váš vztah skončí na tom, že vám váš partner bude stále ukazovat to, co nemáte ještě vyřešené, to je zákon přitažlivosti.
Jak zde bylo již řečeno, co vysíláte to přijímáte, takže vše, co zažíváte je vaše odpovědnost. Stejné je to i u zdraví atd. Více vám vysvětlím u jednotlivých mandal…………

S láskou Anafresie