Progresivní terapie

 

Progresivní terapie spočívá v mnoha aspektech, které vám mají pomoci projít procesem transformace. V této době, jsme tu pro to, abychom vám pomohli pochopit tento proces, našli příčinu a pomohli jí úplně odstranit.
Transformace spočívá ve vzestupu vědomí a při tom řešíme svůj život, zbavujeme se emocí, které ve vyšších vibracích nemají své místo, a vše řešíme dle Zákonů UNIVERZA.
Každý z nás, pokud chce žít naplněný život, plný lásky, radosti, tvoření a štěstí musí nejprve projít očistným procesem. Samotná transformace má více oblastí, které je třeba zvládnout, ale pamatujte, vždy je to o Lásce.

Základem všeho je pochopení toho, jak funguje život, zákon přitažlivosti a zákony Univerza.
Nejprve se všichni zbavujeme bolestí a emocí, které brání vědomí stoupat vzhůru. Způsobů, jak se očistit je mnoho a každému vyhovuje něco jiného. Každá bytost je jedinečná a každá má svou vlastní cestu, opravdu není se čeho bát.
Naším posláním je provést vás tímto náročným procesem a pomoci vám pochopit jednotlivá úskalí, ale nejen to, můžeme vám pomoci v mnoha rovinách, nejen radou, ale i např. energetickým čištěním, změnou programů, které nám ubližují. U těchto programů základní přeměna spočívá v mysli, ta má v sobě zakódované, názory a přesvědčení. Máme programy, které nám pomáhají, máme programy, které nás obtěžují, a máme programy, které nás ničí, ty je třeba rozkódovat a vyřešit. Tak např. vám někdo ublížil jako dítěti a vy jste si do mysli uložili program křivdy, a tato energie vám zprostředkovává zážitky po zbytek života, stále se vám to děje i když v jiných situacích, ale výsledkem je pocit křivdy, tento program je třeba nejprve pochopit a pak odstranit.
Tato energie vám dodá klid a mír v duši. Z každým pracujeme individuálně, neboť každý je jedinečný.
Vše je řízeno Vyššími bytostmi, spolupráce s nimi je velmi úzká a my vám vždy pomůžeme najít další krok jak posunout své vědomí směrem vzhůru