Život je jen pocit

 

Je důležité si uvědomit jedno z nejzákladnějších pravidel „ŽIVOT JE JEN POCIT“
Uvědomte si prosím, že pocit je to jediné co ve skutečnosti máte. Nikdy nezískáte, a ani to nejde, víc než „jen“ pocit. Naše pocity se vytvářejí na základě našich myšlenek, které jsou v nás zakořeněny jako naše názory a přesvědčení.
Pokusím se to vysvětlit podrobněji. Když např. vyhrajete velkou částku peněz, co z toho ve skutečnosti budete mít? – no skvělý pocit, a to z toho, co všechno si budete moci koupit, a např. si koupíte nové auto nebo oblečení, postavíte dům, nebo co já vím ještě. A teď si to představte, co máte z toho, že jedete v novém autě, nebo něco super na sobě o čem víte, že vám to fakt sekne? Zase je to „jen“ pocit. Nebo když se zamilujete, to je jeden z nejúžasnějších pocitů, které můžeme prožít, ale jelikož pozemská láska bolí, tak při ztrátě milovaného člověka je úměrný i pocit opačný, ale stále je to pocit.  Pocitů je celá řada a každý z vás je jistě dobře zná a některé se nedají ani pojmenovat, přesně popsat pocit je někdy téměř nemožné.
Jsou lidé, kteří jsou bohatí, a přesto chtějí víc, což znamená, že ve skutečnosti vůbec bohatí nejsou. Jsou lidé, kteří zdánlivě mají vše, peníze, úspěch, slávu a přesto jsou nešťastní a naopak jsou lidé, kteří ani zdaleka nejsou tak majetní a přesto se tak cítí, což znamená, že ve skutečnosti jsou bohatší než ti „bohatí“. Není to ve výši peněz, ani v tom zda jste krásní, ale v tom jak se cítíte.
Pocit je něco, co vám nikdo nemůže vzít. Pokud se cítíte silní, zdraví, úspěšní, jste přesvědčeni o svých kvalitách, jste naplněni štěstím a láskou – v celém Vesmíru není síla, která by to změnila, pokud jí to sami nedovolíte. 
Většina lidí vůbec netuší, že si život krok za krokem tvoří vlastně sami a to svými myšlenkami a pocity a to, co se děje kolem vás, to je jen odraz toho co máte ve svém nitru. Váš svět je takový, jaký ho vidíte VY a jaký si ho vy vytvoříte……
Přejte si pocit, protože pokud si budete přát pocit, dáte Vesmíru veliký prostor pro to, aby vám to mohl splnit v té nejvyšší možné formě.

Cílem Outlovestylu je pomoci vyléčit různé oblasti vašeho života, které nefungují. Nabízíme vám způsob, jak vyměnit pocit strachu, trápení a bolesti za radost, štěstí a lásku. Je důležité si uvědomit, že základy všech problémů spočívají v naší duševní a duchovní stránce. Tak zvaná nepřízeň osudu neexistuje, stejně jako neexistuje náhoda. Mnoho z nás si jistě položilo otázku, proč například ve stejném prostředí je někdo nemocný a jiný zdravý, proč je někdo bohatý, aniž se nějak zvlášť snaží a jiný se lopotí a sotva mu zbývá na živobytí, proč je někdo štíhlý a přitom jí co chce a kdy chce a jiný tloustne pomalu i ze vzduchu.  Odpověď na tuto otázku je u každé lidské bytosti odlišná. Jsou to naše vzorce, strachy a programy, které na sebe každá duše během tohoto i minulých životů nabalila. 
Základním kamenem všech problémů je myšlení a následné emoce a důvodem VŠEHO, co se nám v životě děje a co se nám bytostně nelíbí je STRACH!!! Strach však není přirozená emoce, není to přirozený pocit, ale je ho tu všude kolem tolik, že je velmi těžké se ho zbavit.
Strach pochází ze vzorců, které nám vštípil tento svět, ve kterém vycházíme z názorů, že je všeho nedostatek, že přežijí jen ti nejsilnější, peníze se vydělávají těžko, pokud nemáme dokonalou postavu, tak nás okolí nepřijme, strach, že zůstanete sami, strach, že…………
Jediným lékem na strach je LÁSKA. Láska je jednou z nejmocnějších energií Vesmíru, dokáže vyléčit hladomory a zastavovat války. JENŽE!!! Je tu otázka, jak to praktikovat do normálního života. Ono se to řekne „láska vyléčí vše“, ale jak to udělat, když se cítím pod psa a láska je to poslední na co teď myslím.
Máme pro vás však dobrou zprávu. Naše myšlenky nezpůsobují jen to špatné, ale je to hnací síla, která tvoří Svět takový jaký je a pokud myšlenka a následná emoce (pocit) může způsobit nemoc, tak opačná myšlenka a opačná emoce jí může úplně stejně vyléčit, ale opět je tu ALE. Jak na to, jak myslet pozitivně, když to nejde a nejde, a i když myslím pozitivně, tak se cítím stále příšerně. Všichni jsme tím prošli. Cesta k vysvobození ze zajetí negativity není však nemožná, ale pro každého z nás jiná. Vyšlete přání, že se chcete dostat z problému či utrpení a nechte se vést svou intuicí a pocitem a váš vnitřní systém vás navede na správnou cestu.

My vám nabízíme formou OUTLOVESTYLU možnost najít svou vlastní cestu za štěstím. Napojíme se přímo na vašeho anděla a společně sním, najdeme způsob jak ven z utrpení a problémů. Je jen na vás, zda touto cestou půjdete nebo si zvolíte jinou. Pamatujte si, že jste to jen VY, kdo rozhoduje o vašem životě, a to se nikdy nezmění, to je právo a slib, které pochází od samého Boha.


S láskou Anafresie